Blog

Operacje piersi – przegląd możliwości

Operacje piersi – przegląd możliwości

Kanon piękna ulega systematycznym zmianom, dziś więc nie obserwujemy już dążenia do tego, aby kobiece piersi były jak największe, bo tylko takie mogą być opisywane jako naprawdę atrakcyjne. Nie oznacza to wcale, że ich wygląd satysfakcjonuje każdą kobietę. Warto więc pamiętać, że w każdej chwili można dokonać jego korekty. Wiele…

czytaj dalej

Rodzaje i leczenie ginekomastii

Rodzaje i leczenie ginekomastii

Choć ginekomastia jest chorobą, która może mieć zróżnicowane przyczyny, jej specyfika ni zmienia się bez względu na to, czy mamy do czynienia z jej tłuszczową, gruczołową, czy też tłuszczowo-gruczołową odmianą. W każdym przypadku możliwe jest jednak skuteczne leczenie.

czytaj dalej

Chirurgia plastyczna – ważne pytanie o bezpieczeństwo

Chirurgia plastyczna - ważne pytanie o bezpieczeństwo

Jeśli jakaś gałąź medycyny nadal wywołuje kontrowersje, z pewnością jest to chirurgia plastyczna. Jeszcze nie tak dawno kontrowersje te były spowodowane tym, że nie każdy zgadzał się z samą koncepcją poprawiania defektów estetycznych. Dziś, na szczęście, odchodzimy już od nieustannego oceniania tego, co robią inni. Nie oznacza to jednak, że…

czytaj dalej

Zmienić siebie dzięki chirurgii plastycznej

Zmienić siebie dzięki chirurgii plastycznej

To, jak wyglądamy ma duży wpływ nie tylko na to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez inne osoby. Nie pozostaje bez wpływu również na to, jak my postrzegamy innych. Nic więc dziwnego, że chirurgia plastyczna jest dla wielu osób szansą na to, aby ostatecznie wygrać ze swoimi kompleksami.

czytaj dalej

Chirurgia plastyczna – gdzie wykonać zabieg

Chirurgia plastyczna – gdzie wykonać zabieg

Choć może się wydawać, że w dwudziestym pierwszym wieku zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przestały być tematem tabu, nie brakuje osób nadal podchodzących do nich z nieufnością. Warto więc przypomnieć najważniejsze zasady, jakie powinny przyświecać przy wyborze miejsca, w którym można poddać się takim zabiegom.

czytaj dalej